Jaka torebka na Andrzejki?

Zabawa andrzejkowa to wyjątkowa okazja w roku lubiana przez wiele osób. Magiczna atmosfera, wróżby, lanie wosku – na uczestników imprezy czeka zwykle wiele atrakcji. Jaką torebkę wziąć na imprezę andrzejkową, by wpasować się w jej klimat? Poznaj nasze sugestie i wybierz odpowiednią torebkę w sklepie internetowym Torbs.pl

Kopertówka – must have każdej kobiety

Kopertówka to niezwykle uniwersalna torebka, która przyda Ci się w wielu sytuacjach. Również podczas imprezy andrzejkowej. To rodzaj torebki, który będzie odpowiedni właściwie na każdym wieczornym wyjściu. Jej zaletą jest prosta forma, która pozwala zabrać ją ze sobą nawet wtedy, gdy Twoja kreacja będzie bardzo odświętna. Kopertówki występują w różnych formach oraz kolorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz dla siebie odpowiedni model.

A może torebka na długim pasku?

Jeśli zamiast torebki do ręki wolisz tę, którą można przewiesić przez ramię, to postaw na listonoszkę lub torebkę na łańcuszku. Torebka typu listonoszka to lekkość oraz dziewczęcy charakter, dodatek, który będzie pasował w wielu sytuacjach. Natomiast torebki na łańcuszku dodają do outfitu ciekawego i oryginalnego elementu biżuteryjnego. To sprawi, że taka torebka będzie pasowała również do skromnej małej czarnej w chwili, gdy potrzebujesz wyróżnika i czegoś, na czym można zawiesić oko. Nie potrzeba Ci już nadmiaru biżuterii, gdy weźmiesz ze sobą torebkę na łańcuszku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *