Jaką torebkę wybrać do czerwonych butów?

Masz w swojej szafie piękne czerwone buty i zastanawiasz się jaką torebkę do nich wybrać? Kiedyś popularna zasada „dobierz torebkę pod kolor butów” obecnie nie jest już taka popularna. Większa swoboda sprawia, że możesz oprzeć się konwenansom i wybrać swoją własną drogę. Sprawdź nasze propozycje torebek do czerwonych butów i kup swoją ulubioną w sklepie internetowym Torbs.pl.

Torebka pod kolor butów

Klasyczne rozwiązanie, które dla niektórych może okazać się najbardziej trafne. Zatem jeśli posiadasz czerwone buty, wybierz pasującą do nich czerwoną torebkę. To gwarantuje bezpieczną kompozycję, uniwersalną dla każdej sytuacji. To uchroni Cię przed popełnieniem modowej gafy i pozwoli zaszaleć ze strojem. Gdy buty i torebka to klasyczna kompozycja, wówczas outfit może być bardziej szalony.

Zaszalej, ale z rozwagą

Jeśli jesteś zwolenniczką modowych eksperymentów, zdecyduj się na torebkę w innym odcieniu niż buty. Warto jednak trzymać się kilku zasad, by uniknąć modowej wpadki. Dla tych, którzy chcą zaszaleć, ale w granicach rozsądku, przydatna będzie paleta barw i rozróżnienie na kolory ciepłe i zimne. Trzymając się tej samej grupy kolorów, wyróżnisz się, ale stworzysz też pasującą do siebie stylizację. Istotne w wyborze torebki są także faktury i wzornictwo. I tak jeśli Twoje buty są lakierowane, będzie pasowała do nich również lakierowana torebka. Wprowadzanie dodatkowych wzorów może wprowadzić chaos – jeśli buty mają wzór, oszczędź sobie ich na torebce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *