Kilka rzeczy, które warto zawsze mieć w torebce

W Twojej torebce jest klasyczne „wszystko i nic”? Mimo że torebka wypchana jest po brzegi, to i tak nie możesz w niej znaleźć tego, co naprawdę potrzebujesz? Sprawdź listę przedmiotów, które warto zawsze mieć w torebce. Po wymarzoną torebkę wyrusz natomiast na zakupy do sklepu internetowego Torbs.pl.

Kosmetyczka

Kosmetyczka to jeden z podstawowych przedmiotów, które powinny znaleźć się pod ręką. Mała kosmetyczka pozwoli pomieścić wszystkie niezbędne kosmetyki, które przydadzą Ci się w ciągu dnia. To na przykład krem do rąk, pomadka nawilżająca, miniatura perfum oraz puder matujący. To podstawowe kosmetyki, które okażą się pomocne w wielu sytuacjach.

Notes i telefon

Choć telefon to podstawa i mało kto zapomina wrzucić go do torebki, to istotne jest również, by przechowywać go w odpowiedni sposób. Nie wrzucaj go zatem  przypadkowe miejsce w torebce, by za każdym razem, gdy dzwoni, nie musieć go długo szukać. Zagospodaruj kieszeń, która będzie służyła wyłącznie do przechowywania telefonu. A te panie, które cenią sobie tradycyjne notowanie, powinny do torebki wrzucić również niewielki notesik i długopis. To przydatne, gdy musisz coś zanotować, a właśnie padł Ci telefon.

Lusterko i przybory higieniczne

Gdy w trakcie dnia poczujesz, że warto sprawdzić swój makijaż, małe lusterko okaże się nieocenione, Natomiast przybory higieniczne, takie jak chusteczki higieniczne, żel antybakteryjne, zapasowe podpaski lub tampony to podstawa, która przyda się każdej kobiecie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *