Kolor jesieni 2019? To granat!

Kto powiedział, że kolorem jesieni musi być brąz, ewentualnie pomarańczowy czy ziemiste odcienie? Według tegorocznych trendów jednym z najgorętszych barw sezonu jest elegancki i ponadczasowy granat. Spójrz dlaczego nie może go zabraknąć w Twojej garderobie i ruszaj na zakupy do sklepu Torbs.pl!

Rozważna, ale i romantyczna

Granatowy to kolor kojarzony z powagą, porządkiem, ale i pracą, biurem oraz zarządzaniem. To dlatego w tym odcieniu szyte są zazwyczaj eleganckie garsonki i mundurki. Nikt nie powiedział jednak, że to kolor nudy! Granat jest odcieniem uniwersalnym, nigdy niewychodzącym z mody, podkreślającym niemal każdy outfit. Granatowy dodatek to zatem gadżet idealny do biura, ale i na randkę, jako stonowanie frywolnej stylizacji. Granatowa torebka świetnie uzupełni Twoją szafę, z pewnością wykorzystasz ją przy niejednej okazji.

Granatowe podkreślenie osobowości

Wiele osób twierdzi, że to, jakie lubimy kolory mówi wiele o naszej osobowości. Jeśli więc lubisz granatowy, to jawisz się innym jako osoba, która lubi podejmować decyzje. Granat to jeden z „najmądrzejszych” odcieni, kojarzony z piastowaniem wysokich stanowisk oraz szanowanymi zawodami, takimi jak sędzia czy przedsiębiorca. Jeśli faktycznie Twoja praca wymaga elegancji i powagi, to w sklepie Torbs.pl znajdziesz doskonałą granatową aktówkę. Jeśli aktówka jest Ci niepotrzebna, to z pewnością przyda Ci się granatowa kopertówka, która będzie świetnym dodatkiem podczas imprezy lub spotkania z przyjaciółmi. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *