Multikolorowa torebka – zaszalej na lato!

Wiele z nas w czasie jesieni czy zimy wybiera odcienie stonowane i bardziej bezpieczne, zarówno pod względem garderoby, jak i dodatków. Nieco większe ożywienie następuje w czasie wiosny. Wówczas chcemy poruszenia również w kwestii naszych stylizacji. Największe szaleństwo pojawia się jednak w czasie lata – to wtedy jest czas, by spróbować czegoś nowego. Również w kwestii torebek – oto multikolorowe torebki, które warto wybrać na lato i nie tylko!

Biało-brązowe szaleństwo

Te skórzane torebki złamią niejedno serce. W wersji biało-brązowej, z dodatkiem futerka, całkowicie urocze i pasujące na każdą porę roku. Dostępne są w trzech różnych fasonach: torebki klasycznej, uroczego kuferka oraz zawadiackiej listonoszki. Spójrz na nie w sklepie internetowym Torbs.pl i pozwól się porwać – z pewnością się w nich zakochasz!

Kolor, więcej koloru

Jeśli natomiast marzy Ci się multikolorowa torebka ze skóry naturalnej pełna barw, z pewnością przypadnie Ci do gustu propozycja marki Vittoria Gotti. Ta urocza listonoszka jest wariacją kolorystyczną na temat kilku odcieni – błękitu, różu, zieleni, brązu – zestawionych ze zgrabnym łańcuszkiem funkcjonującym zamiast paska do torebki. Świetnie nada się na większe wyjścia jako dodatek do małej czarnej, ale i na codzienne okazje, jako niezawodny poprawiacz nastroju.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *