Najpiękniejsze fioletowe torebki

Barwa fioletowa na przestrzeni lat przypisana była głównie monarchii. Ubrania czy dodatki w tym kolorze nosili zwłaszcza najważniejsi i najbogatsi ludzie. To zatem kolor kojarzony z bogactwem i przepychem. Jak odbierany jest współcześnie?

Kolor fioletowy – oryginalny i ekstrawagancki

Mózg odbiera ten kolor jako barwę powiązaną z kreatywnością. Ten kolor jest odpowiedzialny za pobudzenie części mózgu odpowiedzialnej za rozwiązywanie problemów oraz wyobraźnię. Kolor fioletowy jest odbierany więc za nie tylko oryginalny, ale i ekstrawagancki. Masz ochotę na torebkę w tym kolorze? Sprawdź propozycje fioletowych torebek w sklepie internetowym Torbs.pl i znajdź idealną propozycję dla siebie.

Fioletowa torebka XL

Jeśli marzy Ci się spora torebka damska w kolorze fioletowym, to duża fioletowa torba firmy Hernan okaże się idealnym pomysłem. Torba dostępna jest w rozmiarze XL, co pozwoli Ci swobodnie zorganizować wszystkie niezbędne przedmioty. Atutem tej torby jest również staranne wykonanie ze skóry ekologicznej. Fioletowa torebka pozwoli podkreślić Twój outfit.

Fioletowy plecak

A może marzy Ci się fioletowy plecak, który jest stylowy, pakowny oraz uroczy? Wszystkie te kryteria spełni plecaczek damski firmy Hernan. Jest w całości wykonany ze skóry ekologicznej, co sprawia, że jest wytrzymały oraz solidny. Sprawdzi się na co dzień, gdy chcesz postawić na styl oraz komfort. Zarzuć go na plecy i ruszaj w świat!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *