Najpiękniejsze torebki w butelkowej zieleni

Butelkowa zieleń, czyli jeden z najpiękniejszych i najmodniejszych odcieni ostatnich lat. Kolor butelkowej zieleni porównywany jest nawet do królewskiego szmaragdu, mrocznego lasu lub bujnej oraz nasyconej w odcienie łąki. To kolor niezwykle elegancki, nastrojowy i energetyczny. Masz ochotę na torebkę w butelkowej zieleni? Poznaj propozycje w sklepie internetowym Torbs.pl.

Plecak damski w butelkowej zieleni

Jeśli oprócz pięknych odcieni cenisz sobie także wygodę, to postaw na ten uniwersalny plecak damski firmy Herisson. Jest idealny na codzienne wyjścia. Zmieścisz w nim z powodzeniem format A4, co sprawia, że nadaje się do pracy czy na zakupy. Plecak damski w butelkowej zieleni został wykonany z wytrzymałej skóry ekologicznej o ponadczasowej kolorystyce. Możesz mieć pewność, że przetrwa wiele sezonów w nienaruszonym stanie i będzie cieszył Twoje oczy długo. Plecak w tej barwie to nie tylko wygoda, ale i styl oraz elegancja.

Uniwersalna torebka w butelkowej zieleni

Jeśli zamiast plecaka wybierasz torebkę w uniwersalnym kroju, to ta torebka damska XXl firmy Bee Bag okaże się idealna dla Ciebie. Jej wyróżnikiem jest pojemny rozmiar, co pomoże Ci mieć przy sobie wszystkie niezbędne szpargały. Dużym atutem tego modelu są także zewnętrzne oraz wewnętrzne kieszonki. To właśnie one sprawią, że Twoje małe akcesoria nie zginą wśród reszty rzeczy. Zamów ten model i korzystaj z niego w trakcie wyjść do pracy czy na zakupy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *