Nowości w sklepie Torbs.pl, na to warto zapolować

Któż z nas nie lubi polować na nowości? Najlepsze okazje to coś, co nakręca nas wszystkich i poprawia humor niezależnie od okoliczności. Spójrz na najpiękniejsze skórzane torebki i piękne skórzane portfele w korzystnych cenach i zapoluj na coś dla siebie w sklepie internetowym Torbs.pl!

Listonoszka nie jedno ma imię

Ci, którzy listonoszki kojarzą jako klasyczne czarne, gładkie torebki będą zaskoczeni sprawdzając promocje w sklepie Torbs.pl. Można tu znaleźć listonoszki o wytłaczanej strukturze w wielu kolorach. Znajdzie się coś dla miłośniczek ognistej czerwieni, stonowanego beżu, ciepłego karmelu, klasycznej czerni, spokojnej szarości, głębokiej butelkowej zieleni oraz dobrze znanego odcienia brązu. To doskonała opcja na co dzień i na większe wyjście w bardzo atrakcyjnej cenie.

Portfele Vittoria Gotti

Vittoria Gotti to uznany producent portfeli ze skóry naturalnej, które pięknie się prezentują i są bardzo trwałe. Teraz dodatkowo w sklepie Torbs.pl można je zakupić w atrakcyjnej cenie, która zanadto nie nadszarpnie (dotychczasowego) portfela. Do wyboru portfele w niemal wszystkich odcieniach tęczy: od radosnego żółtego i jasnej szarości, przez charakterną czerwień i soczysty granat, przez modną butelkową zieleń, aż po głęboką czerń. Można je zakupić w dwóch rozmiarach. Wybieraj i łącz – wszystko w okazyjnej cenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *