Ponadczasowe dodatki dla niej i dla niego

Koniec XX i początek XXI wieku to epoka gadżetów – nie tylko domowych automatów, ale i urządzeń mobilnych. Żeby chronić je przed zużyciem i móc je wygodnie przenosić, większość osób zaopatruje się w różnego rodzaju nakładki na smartfony, etui na tablety czy torby na laptopy. Nie oznacza to jednak, że dodatki towarzyszące nam od dawna kompletnie wyszły z obiegu. Eleganckie etui na okulary, aktówki lub czarny portfel skórzany nadal cieszą się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn.

Czerń to nie nuda, czerń to klasyka

Od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że wszelkie szarości i czerń ponuro się kojarzą, są smutne i mało oryginalne. Szczególnie w Polsce w swoich stylizacyjnych wyborach często kierujemy się popularną modą, panującą na ulicach Londynu lub Los Angeles.

Jeśli jednak nie odpowiadają nam obecne trendy, nie powinniśmy ulegać presji. Czerń to nie nuda, czerń to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody – wystarczy rozejrzeć się po ulicach włoskiej stolicy mody, Mediolanu. Chociaż oczywiście również tam sprezzatura ma się dobrze, to jednak czerń wciąż święci zasłużone triumfy. Nie trzeba przecież od razu odziewać się w czerń od stóp do głów, wystarczy złożyć jej hołd w postaci pojedynczych elementów, takich jak płaszcz lubczarny portfel skórzany.

Unisex i nie tylko

Czarne dodatki, takie jak portfele lub torby użytkowe, mają tę zaletę, że świetnie funkcjonują jako produkty unisex. Czarny portfel skórzany, aktówka lub plecak w codziennych sytuacjach przydają się równie dobrze każdemu z nas.

Jednak nie zawsze musi to tak wyglądaćmnogość wzorów i fasonów, które niekoniecznie przemawiają do większości panów, z pewnością przypadnie do gustu paniom dążącym do podkreślenia w swoim wizerunku własnej kobiecości. Czarny portfel nie musi być jednolity, może być ozdobiony modnym zwierzęcym wzorem albo pobłyskiwać metalicznym wykończeniem. Także panowie mogą wybierać spośród atrakcyjnych propozycji kultowych producentów męskich portfeli, którzy z roku na rok oferują coraz to bardziej pomysłowe rozwiązania– z myślą o zadowoleniu swoich klientów.

Solidne wykonanie = wygodne użytkowanie

Atrakcyjna prezencja modowych akcesoriów stanowi tylko jedną z płaszczyzn, które stanowią o ich jakości. Przed dokonaniem wyboru należy zwrócić uwagę na materiał i jakość wykonania produktu. Odwiecznym liderem pod tym względem są produkty ze skóry naturalnej – jest to bowiem materiał nie tylko elegancki, ale i solidny. Skóra potraktowana z odpowiednim znawstwem tworzy odporne na użytkowanie wyroby, którymi możemy się cieszyć przez wiele lat. Praktyczne podejście do specyfiki dodatku (w czarnym portfelu skórzanym będą to dobrze zaplanowane przegródki na karty i dokumenty, oraz kieszonka na monety, w wypadku torebki odpowiednie rozmieszczenie komór, kieszonek i paska) stanowi także gwarancję wygodnego użytkowania. Z tą wiedzą możesz śmiało rozpocząć rewolucję wśród swoich akcesoriów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *