Torebka na Dzień Mamy? Zainspiruj się!

Zbliża się Dzień Mamy, a wraz z nim pytanie – co podarować ukochanej Mamie tym razem? Doskonałym pomysłem zawsze jest torebka – ucieszy, a przy tym będzie przydatnym dodatkiem. Spójrz na nasze propozycje i znajdź idealną torebkę dla Mamy w sklepie internetowym Torbs.pl.

Listonoszka dla Mamy

Jeśli Twoja Mama lubi nosić się wygodnie, a przy tym stylowo, to dobrym pomysłem dla niej okaże się listonoszka. To torebka, która jest komfortowa w noszeniu, uniwersalna i elegancka zarazem. Model firmy Hernan docenisz za staranne uszycie ze skóry ekologicznej oraz ponadczasowy kształt i kolorystykę. Wiele Mam z pewnością ucieszy się z takiego prezentu.

Torebka dla Mam, które lubią dużo nosić ze sobą

Jeśli Twoja Mama lubi zawsze mieć wszystko ze sobą, to klasyczna listonoszka może jej nie wystarczyć. Z pewnością ucieszy ją jednak shopperbag, którą zabierze nie tylko na zakupy, ale i na spotkanie z przyjaciółką czy do pracy. Ten model uszyty jest ze skóry ekologicznej wysokiej jakości i posłuży przez kilka sezonów. Praktyczny rozmiar XL pozwoli zmieścić wszystko to, co naprawdę jest potrzebne.

Torba dla eleganckiej Mamy         

Jeśli Twoja Mama jest elegancka i lubi nosić się stylowo, to wybierz dla niej torebkę typu kuferek. Model David Jones będzie idealnym prezentem. Uszyty ze skóry ekologicznej wysokiej jakości łączonej z materiałem sprawdzi się także w ciepłe miesiące. Ta torebka jest pojemna i zgrabna, podkreśli każdy outfit.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *