Torebka pod kolor butów – tak czy nie?

Torebka i buty to od lat największe miłości kobiet. Cóż lepiej poprawi humor niż nowa piękna torebka czy też szpilki? Czy buty i torebka to nieodzowny duet, który powinien funkcjonować w tym samym kolorze? Tak brzmiała stara zasada. Jak to wygląda teraz? Spójrz na nasze wskazówki i kup wymarzoną torebkę w sklepie internetowym Torbs.pl.

Klasyczne zestawienia

Jeśli cenisz sobie klasyczne rozwiązania lub też czeka Cię formalne spotkanie, buty i torebka w tym samym kolorze gwarantują elegancki i ułożony look. Jeśli masz zatem czarne buty, to sprawdzi się do nich klasyczna czarna torebka, do brązowych odpowiednio brązowa torebka etc. Wybierając to rozwiązanie na pewno nie popełnisz modowego faux-pas, ale też stylizacja nie będzie zbyt odważna. Projektanci modowi wciąż uwzględniają to w swych propozycjach, ale robią tez krok dalej eksperymentując z innymi połączeniami.

A może odważniej?

Wyjście poza schemat to przełamanie sztywnego dress code’u, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli jednak możesz to na co dzień lub od święta spróbuj zestawić buty ze skórzaną torebką w kontrastowym kolorze. Wyróżnisz się i dodasz swej stylizacji pazura. Jeśli obawiasz się aż tak dużego wyzwania, to wybieraj w obrębie jednej grupy kolorów, np. kolory zimne zestawiaj z zimnymi, ciepłe z ciepłymi etc. Od Ciebie zależy, czy kolory będą intensywne, czy bardziej stonowane. Baw się i łącz – moda przestała być już aż tak zasadnicza jak kiedyś.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *