Wszystkie odcienie żółtego – oto kolor na wiosnę!

Jeden z najbardziej energetyzujących kolorów niosących powiew optymizmu oraz iście wiosenny klimat – mowa o barwie żółtej. Teraz gdy przyroda budzi się do życia warto zakupić dodatek właśnie w tym kolorze. Dlaczego warto mieć żółtą torebkę i jak ją nosić? Spójrz na nasze porady i odwiedź sklep internetowy Torbs.pl.

Żółty niejedno ma imię

Nim zdecydujesz się na konkretny model torebki skórzanej wybierz najbardziej pasujący Ci odcień. Do wyboru są modele w barwach neonowych, jasnożółte oraz ciemniejsze, wpadające w kolor pomarańczowy. Zdecyduj też o rozmiarze torebki, który będzie Ci pasował najbardziej. Jeśli masz w zwyczaju noszenie wielu szpargałów przy sobie wybierz pojemny worek lub shopperbag w tym kolorze. Natomiast jeśli lubisz nieduże torebki, które możesz przewiesić przez ramię idealna dla Ciebie będzie żółta listonoszka. A może wolisz plecaczki? W sklepie Torbs.pl znajdziesz też odpowiedni dla siebie żółty plecaczek.

Jak nosić żółtą torebkę?

Żółta torebka skórzana to świetny dodatek nie tylko na wiosnę i lato. Jak ją jednak nosić? Jeśli zazwyczaj ubierasz się w jasne stroje wybierz jasnożółtą torebkę. Odwrotnie dla pań, których ulubione ubrania są głównie w czerni będzie pasowała żółć zbliżona do pomarańczowego. Ponadto, torebki w jasnych odcieniach żółtego pasują do jasnych brązów, ecru czy jasnoszarych ubrań. Z kolei do ciemnożółtych torebek idealne będą ciemne szarości, bordo czy zgaszone zielenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *