Jaką torebkę wybrać na podróż?

Nim wybierzesz się w wymarzoną wakacyjną podróż, warto pomyśleć o wszystkich niezbędnych detalach przed podróżą. Jednym z nich jest torebka, która będzie towarzyszyć Ci podczas podróży, mogąca także służyć za bagaż podręczny. Czym się kierować przy jej wyborze? Spójrz na nasz krótki przewodnik.

Wielkość torebki podróżnej

Najlepszy rozmiar torebki podróżnej zależy od wybranego środka transportu. Jeśli chodzi o pociąg, autobus czy samochód kluczowe będą nie wymagania przewoźnika, a własne upodobania. Kwestia wygląda inaczej w odniesieniu do samolotu. Tutaj liczą się wymiary akceptowane przez linię lotniczą, z którą wybierasz się w podróż. Popularnym wymiarem maksymalnym torebki, którą możesz wnieść na pokład jest 35 x 20 x 20 cm. Wbrew pozorom to całkiem sporo i bez problemu w takiej torebce schowasz dokumenty, portfel, telefon, inne drobiazgi niezbędne w trakcie podróży, a nawet książkę do czytania podczas lotu.

Jakie modele torebek będą najwygodniejsze?

W trakcie podróży zdecydowanie lepszym wyborem niż elegancka kopertówka będzie torebka w stylu sportowym. Doskonałym wyborem okaże się na przykład plecaczek, który po zarzuceniu na plecy przestanie sprawiać problemy. Komfortowym typem torebki jest też skórzana listonoszka, która nie tylko pozwoli pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty, ale i można ją wygodnie przewiesić przez ramię. Jedno jest pewne – w trakcie podróży powinno Ci być wygodnie. Pamiętaj o tym podczas kupowania torby podróżnej w sklepie Torbs.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *