Wielkość, która ma znaczenie!

Kobieca torebka, to skarbnica wszystkiego. Głębia bez dna, nieodgadniona dla mężczyzn. Odnaleźć w niej klucze, portfel czy niewielką pomadkę potrafi tylko kobieta. Dlatego hitem każdego sezonu są duże torby skórzane damskie. Bądź gotowa na każdą okazję i wybierz odpowiedni dla siebie model.

Duże torby skórzane damskie mają swoich zwolenników i przeciwników. Przez jedne panie są uznawane za mega wygodne i poręczne, przez inne za nie dość eleganckie. Przyjrzyjmy się jakie korzyści płyną z posiadania dużej torebki.

Zalety posiadania dużej torby

Dla Pań gotowych na każdą ewentualność duże torby skórzane damskie to idealne rozwiązanie. Wychodząc z założenia, że nigdy nie wiadomo co i kiedy może się przydać, duża torba pomieści wszystkie mniej i bardziej potrzebne gadżety. Jest to niezwykle ważne na przykład dla kobiet prowadzących bardzo aktywne życie. Łącząc pracę z życiem towarzyskim, nie raz zdarza się, że nie ma czasu wpaść do domu, by przygotować się na spotkanie ze znajomymi i spakowana rano torba towarzyszy nam do samego wieczora.

Pakowność torby jest też wielką zaletą dla mam, wychodzących razem z dzieckiem. Kiedy trzeba być gotowym na różne, nieprzewidywalne sytuacje, mieć ze sobą zapasowe ubranie, picie, jedzenie i kilka zabawek jako oręż w trudnych momentach. Do tego chusteczki suche i mokre, kilka plastrów w razie czego. Parasol na deszcz i krem z filtrem na słońce. Do tego mieć wolne ręce.

Praca biurowa również wymaga nie raz pakownej torby. Notes, dokumenty, czasem nawet segregator zabierany ze sobą do domu lub na spotkanie, są w takiej torbie bezpieczne, a torba przewieszona przez ramię nie stanowi dużego ciężaru. Duże torby skórzane damskie w eleganckiej wersji dla kobiet aktywnych zawodowo, z powodzeniem mogą być zabierane na służbowe spotkania dodając klasy i uroku biznesowym stylizacjom.

Sezonowość kolorów

Duże torby skórzane damskiesprawdzają się praktycznie o każdej porze roku. Oprócz fasonu różnią się między sobą kolorystyką. Tak jak sezonowość kolorów dotyczy ubioru i sezonowych stylizacji, tak również dotyczy damskich torebek. Gdy za oknem coraz więcej słońca, odruchowo sięgamy po jasne kolory. Mile widziane są wszelkie odcienie pasteli, kwieciste wzory i nawiązania do natury. Letnia, kwiecista sukienka połączona z dużą torbą z naturalnego zamszu i wygodnymi butami w stylu boho, odda luźny charakter całego zestawienia. Wraz z ochłodzeniem temperatury, sięgamy po torby w bardziej nasyconych kolorach. Granaty, indygo, butelkowa zieleń, miodowe odcienie, brązy, czernie i czerwienie. To w takich kolorach duże torby skórzane damskie jesienią i zimą są idealne, do zestawienia z grubym płaszczem i kozakami.

Podsumowując

Wielkość torby ma duże znaczenie dla wygody jej noszenia.Zapewnia komfortowo dużą przestrzeń do pakowania, pozwalając zabrać ze sobą wszystko to, na co masz akurat ochotę. Duże torby skórzane damskie są:

  • pakowne
  • multi zadaniowe
  • sprawdzają się w zarówno w codziennych, jaki i w biznesowych sytuacjach
  • mogą stanowić kontrapunkt, między klasyką, a awangardą dodając stylu każdej stylizacji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *