Portfel na męską… kieszeń

Męskie portfele są kwintesencją elegancji oraz praktyczności. Zazwyczaj panowie noszą je przy sobie, w połach marynarek bądź w kieszeniach spodni. Często panie kupują swoim mężczyznom portfele na prezent. Muszą jednak pamiętać o kilku szczegółach, które sprawią, że będą oni zadowoleni z podarunku.

Przede wszystkim rozmiar

O ile panie noszą swoje portfele w torebkach, to panowie stawiają na praktyczność. Dlatego też wiele modeli ma kompaktowe rozmiary. Dzięki temu zmieszczą i karty i gotówkę, a nawet monety. Do najważniejszych cech, które wymieniają mężczyźni pytani o swój idealny portfel, należą:

  • kwadratowy kształt,
  • bez zamków przeszkadzających w poruszaniu się z portfelem w kieszeni,
  • rozmiar pozwalający na schowanie do go kieszeni,
  • odpowiednia liczba kieszonek na kartki i przegródka na gotówkę oraz monety,
  • materiał, który będzie wytrzymały.

Rodzaj materiału sprawą kluczową

Panowe dosyć mocno przywiązują się do swoich portfeli, szczególnie jeśli dobrze im służą. Będą ich używać dopóki, dopóty nie wyzionie on ducha i nie rozleci się na strzępy. Męskie portfele w większości wykonane są ze skóry, która jest materiałem trwałym i wytrzymałym, dodatkowo przez wiele lat utrzymuje swój kształt oraz kolor. No właśnie, jaki kolor jest u panów najczęściej wybierany? Czarny i brązowy. Brązowy portfel męski, mimo iż wydawałoby się, że nie jest taki klasyczny, wybierany jest jednak częściej. Dlaczego? Jest to kolor, na którym mniej widać zarysowania czy uszkodzenia. Nie rzuca się tak mocno w oczy, jak portfel czarny, i jest bardziej casualowy.

Czy portfele markowe się sprawdzają?

Męskie portfele używane są latami, dlatego też zakup modelu markowego, wykonanego z wysokiej jakości skóry, często jest inwestycją, która się opłaca. Brązowy portfel męski, oferowany przez Pierre Cardin, jest prostym i eleganckim rozwiązaniem nie tylko dla biznesmenów, ale i wszystkich panów, którzy poszukują sprawdzonego, wygodnego i przede wszystkim praktycznego rozwiązania. Ma odpowiednią wielkość, zmieści się do kieszeni (spodni czy marynarki). Będzie też sprawdzał się nie tylko na spotkaniach oficjalnych, czy rodzinnych uroczystościach, ale też w codziennym życiu. Plusem wyboru portfela skórzanego z wyższej półki jest też fakt, że jest on odporny na zadrapania czy uszkodzenia, a jego wytrzymałość pozwoli na wieloletnie jego użytkowanie.

Poszukiwanie dobrego męskiego portfela czasem może przyprawić o zawrót głowy. Jednakże jeśli zna się potrzeby, możliwe jest znalezienie wielu modeli spełniających męskie wymagania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *